#2016-02-02 04:11:08 

Paździoch

Użytkownik

Działam z ramienia giganta w branży przesyłek kurierskich na rynku. Kończy nam się umowa na zakup taśm pakowych od pewnej firmy i zastanawiamy się obecnie nad zmiana dostawcy.. Pytanie jest tego typu :czy ktoś z Was miał do czynienia z producentami taśmy, jeśli tak to jakimi i jakich możecie polecic i dlaczego. Mam jakiejś tam rozeznanie w rynku ale myśle sobie popytam jeszcze na forum jak typowy internauta :)
#2016-02-02 05:09:21 

Rosomak

Użytkownik

serio dziwne na maksa pisać z czymś takim na forum. niby ktoś na odpowiedzialnym stanowisku w dużej korporacji a taki nieogar że pyta przypadkowych ludzi na forumku. shame on you
#2016-02-02 07:07:32 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Tak się składa że ja miałem wyjątkow udaną współprace z firmą o nazwie EUROTAPE. To jest duży producent taśmy pakowej który dopiero się rozwija na rynku polskim. Dzięki temu ceny ma jeszcze niewyśrubowane i warto korzystać z jego oferty teraz. Tu pan wszystko przeczyta: euro-tape.pl/oferta/. Jeśli potrzeba jeszcze jakiegoś info to służeradą.
#2016-02-02 09:43:52 

Sekret

Użytkownik

a jakie konkretne typy taśmy potrzebujesz? samoprzylepna jednostronna? jak tak to znam jedną firme ktura by się podjeła współpracy moge ci napisać na priv wiadomość prywatną
#2016-02-02 12:09:56 

Jarmarek

Użytkownik

Jeśli duże ilości taśmy pakowej to tylko Eurotejp. Zrobią wam fajny rabat na dużę zamówienie i jeśli współpraca czasowa to już w ogóle. ciekawy jestem jakiego kuriera repreznetujesz hehe
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015