#2016-02-09 03:03:45 

GrymazONA

Użytkownik

Przez przypadek udarłam kawałem tapicerki na drzwiach w moim aucie. Chciałabym to naprawić, ale za bardzo nie wiem, kto się podejmie takiej pracy. W okolicach mojego miejsca zamieszkania niestety nikt się nie zajmuje tego typu naprawami. Cały panel, w przypadku wymiany, kosztuje bardzo dużo, bo też i auto jest rzadko spotykane. Komu mogę zlecić naprawę takiego uszkodzenia?
#2016-02-09 03:22:46 

Bandyta

Użytkownik

Wybierze się do firmy, która zajmuje się tapicerstwem. Firmy, które remontują samochody pod tym względem mają dostęp praktycznie do wszystkich rodzajów materiałów, więc pewnie i do twoje autaa znajdą pasujący.
#2016-02-09 05:28:38 

DoWdowca

Użytkownik

Jestem ciekaw czym uszkodziłaś tą tapicerkę? Jak obcasem to niezła z ciebie aparatka. Ja na szczęscie przebieram zawsze buty do prowadzenia. Te z wysokim obcasem utrudniają prowadzenie samochodu, nie wspominając już o tym, że możesz sobie popsuć samochód.
#2016-02-09 06:09:21 

Sekret

Użytkownik

Wystarczy, że przewozisz coś długiego i ostrego. Ja w taki sposób rozwaliłem sobie nie tylko drzwi, ale też i siedzenie. Wiozłem listwy przypodłogowe, które idealnie zmieściły się do środka.
#2016-02-09 08:39:43 

Paździoch

Użytkownik

No i tyle byłe z oszczędzania. Trzeba było zdecydować się na transport sprzedawcy, wtedy miałbyś towar nie tylko na czas, ale uniknąłbyś kosztownych napraw. Ale przemyślenia przychodzą zawsze wtedy, kiedy jest już po fakcie i trzeba wydać gotówkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015