#2016-02-23 04:59:34 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Cześć! Jestem stolarzem na niewielką skalę, ale zamówień nie brakuje! ;) Rzecz w tym, że z tego co wiem (córa studiuje prawo) to muszę się rozliczać z urzędem ze swoich jakichś tam emisji (tj. śmieci z produkcji, czy dym itd.). Nie wiem jednak, co dokładnie jest tym objęte. Ktoś może mi wyjaśnić? I czy to na pewno mnie dotyczy?
#2016-02-23 05:57:10 

Siekiera

Użytkownik

Hej. To dotyczy każdego przedsiębiorstwa, które emituje (czytaj, wytwarza) jakiekolwiek odpady, gazy, czy inne zanieczyszczenia. To może być nawet nie wiem… jakaś mieszanka kleju stolarskiego z czymś tam, czy jakieś płukanki, które powiedzmy gdzieś też odprowadzasz. Albo, jak sam zauwazyles dym! Więc jeśli jeszcze tego nie robisz, to lepiej postaraj się o tę licencję.
#2016-02-23 07:49:22 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

No właśnie nie robiłem tego do tej pory. Mój zakład istnieje od już prawie dziesiątek lat i nie myślałem, że to trzeba będzie tak rozliczać.
#2016-02-23 09:57:37 

Siekiera

Użytkownik

Żeby nie było, że Cię robię w konia, to sobie poczytaj tutaj: eko-l.pl/ochrona-srodowiska. Z tego co wiem, to pracują tam rzeczywiście spece od tego prawa. W ogóle ciesz się, że masz taką córkę, która ci zwrócila uwagę na ten problem. ;)
#2016-02-23 10:50:10 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Dzięki kolego. Tak tak… córka to światełko w naszym życiu. :) A to tej firmy to się jeszcze odezwę, może mi coś doradzą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015