#2016-02-23 06:40:54 

LolaMola

Użytkownik

Witam.. niedawno miałam przykry wypadek, bo był straszny wiatr i pozrywało nam rynny i kawałek dachu.. Niestety na gwałt musimy robić remont bo jak się sami domyślacie nie da się tak normalnie żyć. Jesteśmy jednak w szachu ponieważ w ogóle nie potrafimy oszacować ile wyniesie nas wymiana dachu.. czy ktoś stosunkowo niedawno robił remont i potrafi się ustosunkować?
#2016-02-23 07:50:56 

Brodacz

Użytkownik

Ale przykro czytać, że miałaś taki straszny wypadek. U nas też wiało, ale na szczęście to tylko parę małych drzewek pourywało i tyle. Co do dachu to kompletnie nie mam punktu odniesienia bo taki remont to mieliśmy tylko raz w życiu i to wiele lat temu.
#2016-02-23 09:14:42 

Jarmarek

Użytkownik

U nas w domu wzięliśmy blachy trapezowe montaż nie trwał wybitnie długo i koszt się zamknął w ok. 30tyś złotych. Ale wiadomo, że dużo zależy od wielkości dachu, materiału i kosztu opłacenia pracowników. Myślę, że najlepiej żeby jakiś fachowiec Cię odwiedził i zrobił kosztorys ile by to kosztowało. Tak to naprawdę ciężko coś powiedzieć.
#2016-02-23 11:04:04 

(S)Prężyna

Użytkownik

O jak współczuję! Aż poczułam przez chwilę jak się musisz teraz strasznie czuć ;/ ja tez jak przychodzi taka ulewa i mocno wieje to zawsze się martwię czy coś się złego nie stanie, bo mieszkamy w małym domu i trochę lat już ma i nigdy nie wiadomo.. pozdrawiam i życzę wytrwałości. Mam nadzieję, że jak najszybciej uda Wam się odremontować Wasz domek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015