#2016-03-03 05:15:56 

Paździoch

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczow. Ostatnio w mojej pracy tematem numer jeden są okna z poliwęglanu do garażu. Wiele moich kolegów pasjami majsterkują i przyznam szczerze, że i mnie zaczyna ta aktywność wciągać. Czy ktoś z Was posiada okna z poliwęglanu i zechce mi polecić jakiś sklep?
#2016-03-03 06:59:15 

Rosomak

Użytkownik

Posiadam okna z poliwęglanu i wiem, że są dużo lepsze od szkła, nie tylko dlatego, że są łatwiejsze do instalacji, ale są także lżejsze. Masz do wyboru rozmiary, a nawet kształty – więc jeśli poniesie Cię fantazja, producent za Tobą nadąży.
#2016-03-03 08:25:18 

Bandyta

Użytkownik

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, wejdź na stronę internetową producenta Erna. Pod linkiem znajdziesz produkty, które dostaniesz w sklepie internetowym: erna.pl/produkty/. Sam pomysł z zainstalowaniem okien jest świetny – jak już od wielu osób słyszałeś – ale ważniejsza jest jakość wykonania. Zatem warto wybrać zaufanego producenta.
#2016-03-03 10:00:17 

GrubaEla

Użytkownik

Razem z moim mężem także zastanawiamy się nad zakupem okien do garażu. Wiele czasu spędzamy tam oboje. Tak, jestem kobietą a potrafię i uwielbiam majsterkować. Nie widzę w tym nic dziwnego, choć wiele osób słysząc to dopytuje się kilka razy żeby się upewnić, że dobrze mnie zrozumiało.
#2016-03-03 11:49:59 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Też zastanawiam się nad zainstalowaniem okien do bram garażowych. Oczywiście jak Wy wszyscy, nie wpadłem na ten pomysł sam, ale moi koledzy bardzo zachwalają taką alternatywę.
#2016-03-03 13:53:41 

Odysseusz

Użytkownik

Ja od niedawna mam okna w garażu i powiem szczerze, że nie pamiętam jak sobie radziłem z majsterkowaniem, gdy tych okien nie miałem. Szkoda, że wpadłem na ten pomysł tak późno.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015