#2016-03-24 06:23:23 

GrymazONA

Użytkownik

Cześć, od dzieciństwa nie układa mi się w relacjach z innymi ludźmi. Unikam z nimi kontaktu, nie potrafię się komunikować i strasznie stresuje mnie obecność innych obcych dla mnie ludzi. Słyszałam, ze mogą to być jakies zaburzenia osobowości, do których leczenia wykorzystuje sie własnie metodę psychodynamiczną. Ktos mógłby mi powiedziec cos więcej na ten temat?
#2016-03-24 07:43:00 

Zakręcona

Użytkownik

Przypuszczam jakie to musi byc uciążliwe, zwłaszcza że teraz każda praca opiera się o kontakt z ludźmi, sprzedaż i pracę w zespole...
#2016-03-24 10:34:25 

GrymazONA

Użytkownik

Dokładnie, tak naprawdę całkowicie leży moje życie osobiste i zawodowe. Tak zazdroszę ludziom tórzy z łatwością nawiązują nowe kontakty i wtapiają się w tłum :(
#2016-03-24 12:44:10 

Paździoch

Użytkownik

Terapię psychodynamiczną opiera się o realcje nieświadome, można ją opisać jako swobodny monolog pacjenta o różnych wydarzeniach czy rzeczach pozornie błahych i niezwiązanych ze sobą. Terapeuta analizuje wywód pacjenta, pomaga mu odnaleźć siebie i źródlo problemów. Tu masz w skrócie opisany przebieg terapii tego typu i jej cel lubikowska.szczecin.pl/psychoterapia-psychodynamiczna/ . wiesz myslę, ze waro spóbować. jak otworzysz się na terapeutę, to otworzysz się tez na innych ludzi.
#2016-03-24 13:25:46 

44Monia44

Użytkownik

Ja niestety coś o tym wiem. Wychowywałam się na wsi, ale w tak małej społeczności czułam się źle. Wyprowadziłam się do miasta i przeżyłam szok. Nie potrafiłam sobie poradzić w kontaktach z innymi ludźmi, nawet w takich typowych codziennych sytuacjach. Pomógł mi dopiero dobry psycholog Szczecin bardzo mnie przytłoczył i gdyby nie terapia, pewnie wróciłabym na wieś i żałowała do końca życia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015