#2016-03-31 02:03:00 

Sekret

Użytkownik

Witam po wypadku musze skompleotwac niestety i nowe kola (felgi ) i pony... i tu pytanie co byście polecali? moge poszaleć tym razem i kupić coś porządnego...
#2016-03-31 03:39:51 

Odysseusz

Użytkownik

A co sie stalo ze az taka wymiana? co to musiał być za wypadek? :DDD
#2016-03-31 06:17:21 

Sekret

Użytkownik

nie no nie było tak xle wszystkie kola nie poszly :DD tylko po prostu jedno kola sie wykrzywilo i poszla opona a druga opona poszla po najechala na szklo ktore lezalo na drodze... pech po prostu... no i ze wszystko nie bylo juz pierwszej nowosci a chce jezdzic bezpiecznie to chc ekupic tym razem co s dobrego. to co byśćie polecali.
#2016-03-31 08:56:35 

Jarmarek

Użytkownik

Hmmm jeśli chodzi o ogumienie na sezon letni, bo pewnie takie teraz chcesz kupić, to hmmm. ja polecam opony letnie Dunlop. wiem że to górna półka ale skoro chcesz bezpiecznie to naprawde warto. do tego jakies porzadne alusy. na felach już się nie znam może ci ktoś inny doradzi mam nadzieje.
#2016-03-31 11:04:00 

Odysseusz

Użytkownik

z tego co ja wiem to tanie felgi aluminiowe ktore sa zarazem bardzo dobre, można dostać w internecie. taka duza sprzedaz felg online tak naprawde dopiero rusza i ludzie sie musza do tego przekonac dlatego ceny sa bardzo korzystne. wiem co mowie bo troche siedze w temacie i branzy jako sprzedawca i jako zainteresowana osoba. moge ci na priv polecic konkretne modele po sledze i widze co jest teraz duzo tansze niz zazwyczaj. trzeba lapac okazje, co nie ? :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015