#2016-04-21 04:29:34 

Bandyta

Użytkownik

Cześć. Chciałbym Was o coś zapytać, otóż jakie są Wasze największe remonty w życiu? Coś musieliście nadzorować albo brać udział w czymś rodzaju budowy domu? Ja niedawno remontowałem łazienki w Poznaniu bo akurat mam tam mieszkania i sporo pracy miałem przy nich.
#2016-04-21 04:38:56 

Rosomak

Użytkownik

Ja to sam już nie wiem.. pracuje za granicą na budowach i już mi się praca śni po nocach. Nawet w domu jak wracam na święta czy na urlop to albo coś w domu jest do zrobienia, albo znajomi lub rodzina mnie wołają na fuchy. Jest to bardzo męczące, ale również satysfakcjonujące.
#2016-04-21 06:20:58 

Paździoch

Użytkownik

ojj ja brałem udział w budowie domu ;) Wraz z teściem i szwagrem budowaliśmy dom od podstaw i było to bardzo pracochłonne i trochę na to poszło też pieniędzy i nerwów :P ale ile budowlanki się przy nich nauczyłem, hoho.. za to jestem im bardzo wdzięczny.
#2016-04-21 08:58:09 

DoWdowca

Użytkownik

Ja głównie przy remontach nadzoruje różne rzeczy i staram się, żeby wszystko było jak najlepiej zrobione. Nie mam niestety fachu w rękach i nawet najprostsze roboty przy remoncie nie zrobię :P za to mój kochany mąż to prawdziwa złota rączka. Dobrze, że mam jego, bo tak nic bym nigdy nie zrobiła nic w domu itp.
#2016-04-21 11:15:29 

(S)Prężyna

Użytkownik

takie remonty itp. To jest domena mężczyzn. Jestem zdania, że powinno to zostać zajęcie głównie dla facetów, szczególnie jak się na tym znają. Ja przeważnie po remontach musze sprzątać i niecierpię wręcz tego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015