#2016-04-29 02:42:07 

GrymazONA

Użytkownik

Lekarz zalecił mojej córce przybranie na wadze ponieważ jest niezdrowo chuda. Zawsze była mega szczupła ale okazało się przez wyniki krwi, że ma duże kłopoty z witaminami i minerałami więc potrzebna jest specjalistyczna dieta, która pomoze jej nabrać trochę zdrowego ciała. Czy wiecie może gdzie znjadę taką dietę, żeby smakowała i była dobra dla osiemnastoletniej dziewczyny?
#2016-04-29 04:54:08 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Nie wiem czy powinnas brać diety z internetu, które równie dobrze może układać dziennikarz je publikujący. Jeśli szukasz przez internet to zatrunij sobie prawdziwego dietetyka, który ułoży dietę i będzie monitorował zmiany. Do tego ja bym proponował lekki trening z instruktorem personalnym, ale nie odchuhdzający tylko mający na celu lepszą cyrkulację tlenową i lepsze przyswajanie składników mineralnych.
#2016-04-29 06:59:42 

GrymazONA

Użytkownik

Nie jestem pewna co do treningu, bo moja córka bardzo mocno antysportowa jest a do tego boję się, że trening moze jeszcze bardziej ją odchudzić. To przecież są cały czas ćwiczenia.
#2016-04-29 07:30:39 

Siekiera

Użytkownik

No tu sie nie zgdozę. Trening musi być dopasowany do osoby go wykonującej i uwierz mi są takie programy wymyślone dla osób chcących przytyć. Albo nie tyle przytyć co nieco ztonować swoje ciało. Kiedy mi był potrzebny trener personalny Łódź okazała się dla mnie wybawieiem mimo tego, ze mieszkam pod Gdańskiem.
#2016-04-29 10:08:22 

GrymazONA

Użytkownik

No cóż, wy sie na pewno lepiej znacie ode mnie więc nie będę się kłócić. Poszukam w takim razie trenera osobistego w Krakowie ustawimy jej trening i dziewczyna zmieni nieco swoje zdrowie i życie. Dziękuję za wyprostowanie światopoglądu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015