#2016-05-06 04:21:55 

GrymazONA

Użytkownik

Cześć wszystkim na tym forum ;) Mam pewien dylemat.. otóżmoże napiszę od początku. Od zawsze wiele osób mi mówi, że jestem bardzo ładna i przywykłam do komplementów. Nie jestem osobą próżną, ale jednak przez większość czasu mnie to uskrzydlało. Pomyślałm jednak, że może skorzystam z tego i zostanę profesjonalną hostessą, co Wy o tym myślicie? Macie jakieś z nimi związane doświadczenia? Trochę się waham.. może ktoś mi coś doradzi ;)
#2016-05-06 04:50:02 

GrubaEla

Użytkownik

Znam parę hostess z Krakowa i bardzo sobie chwalą swoją pracę. Podobno to bardzo dobra praca, ale tak jak napisałaś i zwróciłaś na to uwagę, musisz być obdarzona sporym wdziękiem i musisz być atrakcyjna. Przynajmniej tak mi się wydaję.
#2016-05-06 07:27:01 

Groszka

Użytkownik

Jeśli chodzi o hostessy Wrocław ma często imprezy tematyczne, na których widuje je i cóż tu dużo mówić.. przyciągają uwagę. To najczęściej bardzo atrakcyjne kobiety, które mają za zadanie skutecznie promować dane wydarzenia i produkty ;)
#2016-05-06 08:29:24 

Zakręcona

Użytkownik

Trochę ciężko się takie coś czyta.. niestety sama nie uchodzę za piękność i nie mogę zatrzymać faceta przy swoim boku na dłużej niż kilka tygodni. Niby najważniejsze jest uczucie i charakter, ale to tylko takie gadanie. Dla jednych uroda może być błogosławieństwem, a dla innych, niestety przekleństwem.
#2016-05-06 09:46:06 

GrymazONA

Użytkownik

Ja się z kolei źle czuje jak czytam takie coś. Każdy wygląda jak wygląda i tyle. Chyba można zamknąć temat, a innym dziękuje za uwagi i komentarze na temat hostess.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015