#2016-05-19 08:19:05 

44Monia44

Użytkownik

Witam wszystkich. Słuchajcie, szukam kursów dla psychologów, nie mam konkretnego typu, dlatego liczę na wasze podpowiedzi. Chciałabym się dowiedzieć jakie kursy wybierali moi koledzy po fachu, dlatego piszcie kochani.
#2016-05-19 08:53:02 

Sekret

Użytkownik

Siemka. Myślę, że wybór jest nazbyt duży, zaasze polecam kursy pedagogiczne praca z dziećmi jest bardzo ciekawą alternatywą. Moja koleżanka robiła sobie taki kurs, dziś jest doskonałym psychologiem dziecięcym, pomaga różnym ludziom. Mało tego dzieciaki ją uwielbiają. Teraz też szuka szkolenia by mogła pracować także z niepełnosprawnymi. Dlatego poleciłbym wlasnie taki kurs. Pozdrawiam
#2016-05-19 11:29:35 

(S)Prężyna

Użytkownik

Witajcie. Mam nadzieję że ci pomogę. Ja fajne kursy wyszukałam sobie tutaj jacekkielin.pl/. Mają ciekawą ofertę, bo nastawiają się na różne problemy dzieci jak i dorosłych. To nie tylko praca z niepełnosprawnymi, ale także i ludźmi mającymi jakieś drobne problemy utrudniające na przykład komunikowanie się.
#2016-05-19 12:17:35 

GrymazONA

Użytkownik

Witam. Cieszę się, że można się rozwijać i wiele osób o tym myśli. Gratuluję decyzji. Jeśli chodzi o szkolenia, polecałabym te z dziedziny pracy własnie z niepełnosprawnymi, bo praca zwykle z takimi osobami jest wymagająca i jest jej dużo, tak więc na brak nie ma co narzekać. Naprawdę fajnie, że ktoś myśli nad rozwojem, ładnie to o tobie świadczy. Pozdrowienia i wytrwałości!
#2016-05-19 12:32:14 

Paździoch

Użytkownik

Szkolenia szkoleniami, ale trzeba mieć powołanie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015