#2016-06-12 21:59:25 

Odysseusz

Użytkownik

Mam dylemat. Chciałbym zaczac działalność firmy. Ale nie wiem jak się do tego zabra. Mysle, żeby kupic spółkę z o o. Czy ktoś kiedyś korzstal z usług firm które zajmuja się sprzedażą spółek na co dzien? Czy można na nich polegac?
#2016-06-13 00:15:37 

Jarmarek

Użytkownik

Jak wybierzesz taką, która ma sprawdzone opinie, to wtedy ci wiele ułatwią. Niektóre z nich oferują nawet stosunkowo w niskich cenach pomoc prawną. A to jest ważne, jak dopiero zaczynasz. Inaczej możesz się pogubić.
#2016-06-13 01:15:48 

Odysseusz

Użytkownik

Polecasz jakas firme konkretnie?
#2016-06-13 04:15:01 

Jarmarek

Użytkownik

Zrób porządny research w necie i popytaj znajomych. Ja nie korzystałem, ale brat kupował spółkę z o.o. Kilka dni i było po sprawie.
#2016-06-13 06:14:37 

Rosomak

Użytkownik

wariactwem jest robienie interesów w tym panstwie, ale skoro sądzisz ze ci sie uda, to ok. Glupiemu zawsze frajda uczyc sie na wlasnych bledach.
#2016-06-13 07:35:43 

Odysseusz

Użytkownik

Chce zaczac działalność jak najszybciej i wiem, ze opcja jest, by kupic gotowa spółkę. Nawet zagraniczną. Próbowaliście tego kiedys?
#2016-06-13 09:07:24 

Limuzyn

Użytkownik

Zawsze trzeba zwrócić uwagę na to czy spółka ma czystą historię. Jak nie ma, sprawa może być niepewna. A to, że zajmuje się tym firma, to nic jeszcze nie znaczy. Jeśli ci zależy na czasie to spółka zoo jest dobrym pomysłem. Bo przy rejestracji spółek to nieraz można dostać fioła. Jak interesują cię gotowe spółki Poznań ma wiele takich firm i w Internecie wystarczy poszukać informacji. Mimo wszystko nie bierz pierwszej lepszej spółki bo pod sprawnością i szybkością działania mogą kryć się rożne haczyki. Może się zdarzyć, że niby czysta spółka, ale jednak firma pobiera jeszcze dodatkowe opłaty np. za założenie konta bankowego. Choć wszystko zależy od tego, ile dana firma chce za samą spółkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015