#2016-06-16 07:50:32 

Bandyta

Użytkownik

Witajcie drodzy koledzy. Przybyłem tu w zacnej sprawie, od której może zależeć przetrwanie ludzkości. :D A tak na poważnie to szukam po prostu jakiegoś środka na powiększanie penisa. Bardzo mi zależy na tym, żeby to było skuteczne, bo chciałbym, żeby żona była zadowolona. Może jak będę miał większego penisa to wreszcie się nam uda dziecko spłodzić, bo teraz to coś kiepsko idzie.
#2016-06-16 08:11:44 

Rosomak

Użytkownik

Widzę, że kolega to mało dokształcony coś. Przecież płodność i ciąża to nie zależy od długości penisa. Jakieś stereotypy się tutaj szerzą.
#2016-06-16 08:48:10 

Paździoch

Użytkownik

Kolega wyżej na pewno to wie, zresztą jego wpis jest żartobliwy. Ogólnie na rynku istnieje dużo specyfików. Na przykład taki Penihuge jest sprawdzonym środkiem, wielu facetów jest z niego zadowolonych. No i ja sam też się skusiłem na ten środek. Wiem, że bardzo popularne są też tabletki Penilarge i one facetom rzeczywiście pomagają. No na coś się musisz zdecydować.
#2016-06-16 09:11:03 

Bandyta

Użytkownik

Jeden ze znajomych polecał mi jeszcze kiedyś firmę XtraSize, bo on korzysta z tego i mówi, że sam był w szoku, że penis może się po tabletkach aż tak powiększyć. Ale skoro działa, to warto spróbować. Kurczę, tyle tego jest na rynku, że aż trudno się zdecydować na jakiś konkretny środek, teraz aż sam nie wiem co mam wybrać.
#2016-06-16 11:00:03 

Paździoch

Użytkownik

To fakt, wybór jest ogromny. Ale to dobrze, bo przynajmniej można sobie poporóbować różne opcje.
#2016-06-16 13:53:45 

Bandyta

Użytkownik

No i w takim razie będę probówał i czekał na efekty. :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015