#2016-06-16 23:21:26 

GrymazONA

Użytkownik

Witajcie, z mężem wybieramy właśnie meble do kuchni. Odwiedziliśmy kilka firm które robią meble na wymiar ale wiadomo, że każdy ciągnie w swoją stronę bo chce zarobić. Słyszałam o jazdach próbnych z kuchnią, żeby sprawdzić wszystko jak działa i jak będzie. Wiecie gdzie takie coś można zrobić?
#2016-06-17 01:34:52 

(S)Prężyna

Użytkownik

my byliśmy w Komornikach ma Poznańskiej 140, tam jest taki duży salon pokazowy, gdzie możesz zweryfikować zaplanowany przez siebie projekt kuchni – oni przynajmniej podpowiedzą rzetelnie i będzie się to nadawało do użytku bo faktycznie te wszystkie firmy, które robią te meble naciągają klientów. Mnie próbowali naciągnąć na jakiś mega drogi system do szafki narożnikowej co okazało się totalnie niefunkcjonalne bo znaczną część tej przestrzeni i tak bym nie wykorzystywała.
#2016-06-17 03:10:05 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Wiem chyba nawet o jakiej firmie mówisz. Oni są spod Poznania a swoje oddziały mają w całej Polsce? faktycznie pracują tam fachowcy, a ich materiały są wysokiej jakości – ja potrzebowałem dokonać małego cięcia płyty meblowej w stolicy, bo się nie mieściła w kuchni, to nie musiałem niczego odsyłać do Poznania tylko na miejscu mi to zrobili.
#2016-06-17 05:26:47 

Bandyta

Użytkownik

A co to za firma? Robią też dostawy płyt meblowych do Krakowa bo tutaj mieszkam?
#2016-06-17 06:11:35 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Jasne! Tam mają swój oddział. Jeśli potrzebujesz chociażby drewnianych frontów meblowych w Gdańsku, Lublinie, Wrocławiu czy Szczecinie – wszystko tam załatwisz. Oni działają na całą Polskę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015