#2016-06-27 03:37:11 

Limuzyn

Użytkownik

Witam i o zdrowie pytam ;) Potrzebuję waszej pomocy, pilnie. Moja żona jest na wyjeździe ze względów zdrowotnych, wróci w przeciągu pewnie dwoch tygodni i pomyślałem, że byłoby jej miło, gdybym zrobił remont łazienki (już od dawna o tym marudziła). Jako, że mam trochę oszczędności na boku, pomyslałem, że mógłbym to zrobić teraz, kiedy wroci jeszcze pewnie osłabiona. Na pewno by ją to podbudowało trochę. Tylko nie wiem, jakie materiały najlepiej wykorzystać. Generalnie dom mamy w takm neutralnym stylu, a jej się marzy nowoczesna stylizacja. Co byście polecili?
#2016-06-27 06:10:59 

Groszka

Użytkownik

rany… dziewcyna ma farta, że ma takiego męża :) Ja to swojeog nawet ze śmieciami nie mogę pognać. Hm… ale co do Twojego pytania… jest wiele pomysluw na nowoczesną łazienkę. Ja sama bym pewnie stiuk wenecki, który się pięknie mieni :) Dodatkowo może jakieś kolory szarości? Albo cappuchino?
#2016-06-27 08:43:08 

LolaMola

Użytkownik

To też zależy, jak jasna jest sama łazienka :) Jeśli jest od południa i z oknami, to wzięłabym jakiś ciemniejszy kolor, jak to cappuccino, albo brąz jakiś. Jak od północy, to pomyślałabym nad jaimś perłowym na przykład, albo jasnymi szarościami. I tutaj według mnie beton architektoniczny jest bardzo atrakcyjny… jest wytrzymały, ma piękny kolor, a fakturę będzie miał taką, jaką wybierzesz :)
#2016-06-27 09:53:29 

Limuzyn

Użytkownik

Czyli są jakieś ciekawe opcje :) łazienkę mamy od północy z mały okienkiem, więc trzeba będzie wziąć jakiś jaśniejszy kolor. Co do materiału, to jeszcze pomyślę :) W każdym razie na względzie mam Wasze pomysły, a jeszcze jest armatura do wyboru ;) Dzięki dziewczyny za pomoc ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015