#2016-07-01 04:39:58 

Brodacz

Użytkownik

Chciałbym kupić dobre tapety do nowego domu, takie które wytrzymają wiele lat i nie stracą na swoich walorach. Co powinienem wybrać, czego unikać i na co zwracać uwagę podczas wyboru. Z góry dziekuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
#2016-07-01 05:43:01 

LolaMola

Użytkownik

Przede wszystkim musisz określić jakie motywy chciałbyś widzieć na ścianach w różnych pokojach. Polecam robić zakupy w polecanych i sprawdzonych sklepach bo wtedy masz gwarancje ze zakup będzie trafiony a pieniądze nie trafią w błoto.
#2016-07-01 05:55:17 

Jarmarek

Użytkownik

Cześć, ze swojego doświadczenia mogę ci polecić tapety AS Creation - tapetyonline.pl/pl/producer/A.S.-Creation/2, mam takie od kilku lat w salonie i przedpokoju, nic nie odłazi, nie łuszczy się a kiedy zwłaszcza zimą zdarzy ci sie ja pobrudzic to bez problemu mozesz ją wyczyścic i nie zostanie nawet ślad.
#2016-07-01 07:25:25 

Brodacz

Użytkownik

Dziękuję, bardzo fajne motywy, z tym że na początek chciałbym uporać się z salonem więc interesowałyby mnie bardziej poważne style, jakieś takie klasyczne.
#2016-07-01 08:58:29 

Jarmarek

Użytkownik

Coś takiego: tapetyonline.pl/kategoria/tapety-ornamentowe? Mój znajomy bardzo się w nich lubuje, są eleganckie ale wszystko oczywiście zależy od gustów i od mebli jakie będa stały w salonie. Ważna jest też powierzchnia pokoju. W większych miejscach lepiej spisują się właśnie takie motywy o jakie pytasz. Tyle przynajmniej wyniosłem ze swoich doświadczeń z tapetami.
#2016-07-01 09:06:35 

(S)Prężyna

Użytkownik

Mi do salonu bardziej pasują takie motywy tapetyonline.pl/kategoria/tapety-drewno. Tak jak pisałes duzo zalezy od mebli, podłogi, wielkości pomieszczenia, ale taka jedna ściana w drewienku wygląda po prostu cudnie. Planuję remont w przyszłym roku i koniecznie sobie sprawię coś takiego. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015