#2016-07-01 06:18:22 

GrymazONA

Użytkownik

Proszę o pomoc we wskazaniu porządnej kliniki w której wykonam zabieg odsysania tłuszczu z ud i brzucha. Sprawa jest bardzo pilna, więc będę wdzięczna za szybką pomoc.
#2016-07-01 08:11:41 

(S)Prężyna

Użytkownik

Byłam na takim zabiegu dwa lata temu i polecam klinikę chirurgii plastycznej w Szczecinie. Mają świetną kadrę, stosują najnowsze techniki a standard i poziom opieki robią wrażenie. Więcej przydatnych info znajdziesz tu: chirurgia-plastyczna.eu/operacje-plastyczne/modelowanie-sylwetki/liposukcja/, ale jakbyś miała więcej pytań to nie krępuj się tylko pisz a postaram się pomóc w miarę moich możliwości, pozdrawiam gorąco.
#2016-07-01 09:10:00 

Bandyta

Użytkownik

Podpisuję się pod wypowiedzią kolezanki. Rok temu pojechałem do Szczecina na korekcję uszu, to prosty i niedrogi zabieg ale stres robi swoje i strasznie sie bałem. W ostatniej chwili nawet chciałem zrezygnować ale na szczęscie zachowałem zimna krew i dzieki temu dziś wyglądam normalnie.
#2016-07-01 09:31:06 

Destylowana

Użytkownik

A ja się zastanawiam nad poprawą moich piersi. Moja dobra przyjaciółka na początku roku przechodziła operację powiększenia biustu w Szczecinie i jest bardzo zadowolona. Widzę po niej że promienieje, częsciej się uśmiecha i dostała jakiś zastrzyk pewności siebie. W zasadzie jak razem wychodzimy to wszędzie jej pełno :D. Rozmiar swoich piersi oceniam rarczej tak średnio, zawsze chciałam mieć trochę większe ale jakoś do głowy mi nie przyszło żeby pójść na operację. Najwyraźniej czas to powaznie przemyśleć i się zdecydować :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015