#2016-07-04 07:57:31 

Odysseusz

Użytkownik

Witam, czy jest tu moze ktoś, kto zna sie na wózkach widłowych? Otwieram magazyn – jako dzialalnosć dodatkową i będę potrzebował jakiś pojazdów do prac rozładunkowych. W jakie najlepiej wejść? Polecicie jakieś marki???
#2016-07-04 09:09:34 

Jarmarek

Użytkownik

To zależy jakich wózków szukasz – spalinowe, gazowe czy o napędzie elektrycznym? Paletowe, kontenerowe, czołowe, podnośnikowe itd… Czy chcesz kupić czy wynajmować. Niektórzy mówią, ze bardziej opłaca się jednak wypożyczyć je – odchodzą Ci koszty utrzymania, serwisowania itd. Mogę Ci nawet podesłać linka, gdzie możesz wynająć sobie jaki chcesz wózek: wozkiczestochowa.pl/wynajem a co firm to osobiście polecam ci coś z tego: Jungheinrich, Linde, Toyota lub Mitsubishi. Przynajmniej ja w takie wszedłem i korzystam z nich na co dzień.
#2016-07-04 09:46:58 

Odysseusz

Użytkownik

Nie zastanawiałem się w sumie jeszcze nad opcją kupno czy wynajem, ale rzeczywiście argumenty za wynajem są godne rozważenia. A gdzie w razie czego można serwisować takie wózki?
#2016-07-04 10:31:54 

Brodacz

Użytkownik

Spróbuj tutaj: wozkiczestochowa.pl/serwis Ja do tej firmy od kilku lat oddaję moje wózki i do tej pory nie zawiodłem się na fachowcach, którzy tam zajmują się takim sprzętem. A awarie miewałem już różne – a to się zepsuł silnik, a to trzeba było wymienić ogumienie, a to jeszcze jakieś inne podzespoły wymagały renowacji. Na szczęście nie wiązało się to z długim przestojami w pracy.
#2016-07-04 10:52:16 

Odysseusz

Użytkownik

Dzięki za ten namiar
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015