#2016-07-08 01:47:12 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Witam, jestem studentem ekonomii i chciałbym już teraz zacząć rozwijać jakiś interes, albo coś takiego co pozwoliłoby mi teraz dorobić, a po studiach mógłbym to rozwinąć w jakiś powazniejszy biznes. Sporo słyszałem historii o milionerach którzy swoje przygody z biznesem rozpoczynali na studiach, wiec moze i mi uda się coś zbudować :)
#2016-07-08 03:11:33 

(S)Prężyna

Użytkownik

Nie trać czasu na takie rzeczy tylko poświęć się nauce. Jeśli już brakuje ci kasy to idź do jakiejś pracy dla studentów której nie brakuje przecież w wiekszych miastach. Wychodze z założenia ze takie biznesy są ryzykowne a jeslijuz teraz potrzebujesz kasy to nie mozesz sobie pozowlic na straty jesli cos sie nie uda. Pozdrawiam.
#2016-07-08 05:17:01 

Siekiera

Użytkownik

Aż mnie głowa od tych bzdur rozbolała :D. Chłopak skończy studia i załamie ręce jak zobaczy nasz rynek pracy. Też jestem po ekonomii i wiem jak to wygląda. Nikt mi nie wmówi że wynik studiów ma jakiekolwiek znaczenie – byleby ukończyć. Co do biznesu na studiach to mój kumpel zajmował się handlem i całkiem nieźle mu to szło. Głównie zajmował się internetową sprzedażą butów. Mówiliśmy na niego Al Bundy ale troche nam było głupio jak kupił sobie auto i woził nim dziewczyny :P.
#2016-07-08 05:34:01 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

To buty aż tak dobrze chodzą? Masz może jeszcze jakieś wskazówki, gdzie kupować, na co uważać itd?
#2016-07-08 08:10:31 

Siekiera

Użytkownik

Nie mam bo ja się tym nie zajmowałem :). Wiem że jeździł do Wólki Kosowskiej, chyba do Beyors. Znajdz sobie ich stronke i zobacz jakie mają tam ceny :). Nawet mi po głowie chodzi pomysł żeby coś tam kupić i otworzyć nawet malutki sklepik.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015