#2016-07-12 07:45:43 

LolaMola

Użytkownik

Dzień dobry. Założyłam temat odnośnie porad. Planuję remont mieszkania. Dość gruntowny. Sam zakup materiałów niezbędnych do jego wykonania pochłania znaczną część moich oszczędności. Znalazłam oferty tej firmy janer-bud.pl/uslugi-remontowe/, i tak się zastanawiam czy jest to firma którą można polecić. U mnie jeszcze nikt nie miał okazji korzystać z ich usług byłabym pierwsza, dlatego właśnie założyłam temat. Proszę podzielcie się opiniami o pracy fachowców tej firmy.
#2016-07-12 10:14:32 

Paździoch

Użytkownik

Dzień dobry. Ja mam nadzieję troszkę podpowiem. U mnie było troszkę inaczej, bo wziąłem pod uwagę tą ofertę firmy janer-bud.pl/uslugi-remontowe/montaz-paneli-wykladzin. Kładliśmy panele podłogowe w całym mieszkaniu. Nie wiem jak malowanie, tynkowanie itp., ale z tym poradzili sobie bezproblemowo. Sam też jestem zadowolony, bo u innych panele podłogowe wyraźnie się uginają, u mnie wszystko świetnie się dopasowało. Położenie zajęło niewiele ponad trzy dni. Generalnie jeden pokój jeden dzień. Dla mnie bardzo dobrzy są w tym, co robią.
#2016-07-12 11:22:41 

(S)Prężyna

Użytkownik

Witajcie. Mnie akurat pomogli zakończy tak bardzo upragnioną i wyczekiwaną od lat budowę domu, do tego stopnia, że dziś w nim mieszkam. Jeśli komuś potrzebni specjaliści w dziedzinie wykończeniowej to gorąco polecam zajrzeć sobie na ich stronę janer-bud.pl/uslugi-remontowe/wykanczanie-wnetrz-mieszkan-domow. Naprawdę trudno jest się zawieść, bo pracują bardzo solidnie.
#2016-07-12 13:22:10 

Destylowana

Użytkownik

a nie lepiej, jak facet wykona takie proste czynności w domu, po co od razu ekipa, która zapewne bardzo się ceni?!
#2016-07-12 13:34:36 

Limuzyn

Użytkownik

Nie masz racji. Ceny są adekwatne. Pewnie jak ktoś się na tym zna, może sam sobie to zrobić, tylko po co się męczyć, skoro mogą zrobić to fachowcy i to w kilka dni. Gdybym ja sam remontował swoją łazienkę pewnie siedziałbym w tych płytkach miesiąc. Po tygodniu już mogłem z niej normalnie korzystać. Dlatego ja mimo wszystko wybrałbym zwłaszcza dobrą ekipę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015