#2016-07-20 05:28:14 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Dzień dobry, z pewnością każdy lubi jakieś tam filmy. Jedni lubią komedie, inni dokumenty jeszcze inni lubują się w serialach. Generalnie wpadłem na pomysł, aby stworzyć film ukazujący piękno wielkopolskiego regionu z Poznaniem na czele. Problem polega tylko na tym, że totalnie nie mam w tym wszystkim doświadczenia. Jeszcze nic tak do końca nie wiem. Mam swoją koncepcję, mniej więcej wiem co bym pokazał, ale to tylko plany. Jeśli macie jakieś porady w tym kierunku z chęcią was poczytam. Pozdrawiam
#2016-07-20 06:38:40 

Bandyta

Użytkownik

Witaj. To super pomysł. Zawsze takie filmy promujące miasta europejskie dobrze wyglądają i zyskują uznanie. Moim zdaniem masz genialny pomysł. Co do realizacji to rzeczywiście jest problem, bo potrzebny jest szereg pozwoleń, które trzeba uzyskać na publikowanie konkretnych miejsc. Myślę, że powinieneś wziąć pod uwagę to, by poszukać jakiegoś sponsora, który pomoże ci wypromować taki film.
#2016-07-20 08:48:15 

Groszka

Użytkownik

Hejka. Ludzie co wy z tymi sponsorami. Przecież są takie firmy jak ta poznanfilmcommission.pl. Wydaje mi się, że już nic więcej nie potrzeba. Po to własnie funkcjonują, aby wspierać. Odsyłam do ich oferty w kwestii realizacji filmu w Poznaniu poznanfilmcommission.pl/firma/produkcja-filmow-w-poznaniu. Uważam, że są pomocni, bo są przydatni w sprawie dokumentacji niezbędnej przy takich projektach, ale także i udzielają wsparcia finansowego. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015