#2016-08-01 05:03:01 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Jest sprawa, mój syn kończy niebawem 15 lat. To już wiek nie w kaszę dmuchaj i wiadomo… taki nastolatek powinien mieć jakąś własną przestrzeń, w której będzie się dobrze czuł. Dlatego też postanowiliśmy wyremontować jeden pokój, który do dzisiaj był takim gościnnym (wcześniej też w nim spał, ale wiadomo… asortyment, nazwijmy to, uniwersalny) i chcemy go zrobić na taki prawdziwie jego pokój, jaskinię, czy jakkolwiek to nazwać (ta młodzież dzisiaj taka dzika i skryta, że jestem w stanie uwierzyć, że zamieszkaliby w jaskini :P). Tylko nie wiem, jakie meble i inne detale mu zaproponować, żeby było ładnie i niedrogo, no i żeby jemu się podobało.
#2016-08-01 07:25:54 

Siekiera

Użytkownik

Yhy… już widzę, jak dzisiejsi młodzi ludzie żyją w jaskini… bez wi-fi, zasięgu sieci telefonicznej czy bez komputera :P Choć obawiam się, że mentalnie niedługo mogą wrócić do jaskiń. Ale tyle dygresji. Słuchaj, a może pokaż mu tę stronę: oknabytom.pl. Tam mają całkiem fajny wybór mebli i np. ciekawe rolety (zobacz sobie tu: oknabytom.pl/rolety/. Tam znajdziesz bardziej klasyczne, jak i zupełnie nowoczesne pomysły na rolety. A co do mebli, to myślę, że najlepiej byłoby go wziąć do jakiegoś sklepu meblarskiego, by sobie sam wybrał. W końcu to ma być jego pokój, a nie pokój dziecka zrobiony przez rodziców ;)
#2016-08-01 09:28:34 

GrymazONA

Użytkownik

Co Ty? Chcesz diabła uwolnić? Ja tak zrobiłam z córką, że wybrałam się z nią do jednego meblarskiego i wskazała mi meble za taką cenę, że niemal tam zemdlałam. Ale myślę, że ten sklep, który podałeś też ma świetną ofertę. Mi na przykład bardzo podoba się taka szafa wnękowa, jak ta tutaj: oknabytom.pl/szafy/ i myślę, że dla dzieciaka to też by było idealne rozwiązanie. Może wszystkie jakieś swoje rzeczy pochować, ukryć przed światem, no i byłaby ta jaskinia ;D
#2016-08-01 09:57:44 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Z tą wnękową to niezła myśl… teraz pozostaje tylko młodemu pokazać to, co mi rzuciliście. Te rolety, konkretnie fotorolety to świetne rozwiązanie do pokoju nastolatka myślę. Myślę, że mamy problem z głowy. Dzięki śliczne za te linki, kochani! :) Trzymajcie się ciepło!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015