#2016-08-01 07:18:00 

Paździoch

Użytkownik

Miałem ostatnio małą awarię w wyniku której muszę kupić nowe rolki podtrzymujące gąsienice. Co moglibyście mi polecić? Mogą być to zarówno oryginałki jak i zamienniki, później i tak rozważe to sobie cenowo. Proszę o szybką pomoc bo sprawa jest ważna i wymaga szybkiej reakcji.
#2016-08-01 07:34:25 

Zakręcona

Użytkownik

W mojej firmie niemal zawsze zamawiamy częsci od Liebherra - glimat.pl/czesci-liebherr . Sprawdzają się naprawdę doskonale, bo są wykonane z dobrych materiałów. W zasadzie jak już raz coś się wymieni to można byc pewnym że na pewno już się to nie zepsuje w przyszłości. Tak przynajmniej wynika z papierów w których siedzę, pozdrowionka!
#2016-08-01 09:16:00 

Bandyta

Użytkownik

Znam sklep o którym pisała kolezanka i mogę tylko polecić bo stosunek ceny do jakości jaki tam oferują jest o wiele lepszy niż we wszystkich innych sklepach jakie znam. Od kilku lat kupuję tylko tam bo po co mam przepłacać? Poza tym są rzetelni, pomocni, a zamówienia realizują bardzo szybko. Polecam :)
#2016-08-01 10:05:54 

Paździoch

Użytkownik

Super, na takie odpowiedzi liczyłem. Przejrzałem ofertę, oczywiście jest jak piszecie – o wiele taniej niż w konkurencyjnych sklepach, a do tego możliwośc wyboru miedzy oryginalnymi czesciami a zamiennikami jest bardzo duża. Bardzo mnie to cieszy bo teraz juz bede wiedział jak szybko stawiać maszyny na nogi, jakby nie patrzeć najdłużej zawsze schodziło ze znalezieniem częsci.
#2016-08-01 10:16:35 

Zakręcona

Użytkownik

No to się bardzo ciesze ze mogłam się przydać, jakby coś tam sie jeszcze urodziło to pisz. Postaram się pomóc w miarę możliwości. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015