#2016-08-02 02:43:36 

Bandyta

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek wynajmować samochody od wypożyczalni? Czy moglibyście podzielić się waszymi spostrzeżeniami i uwagami w związku z tym? Bardzo by mi to pomogło. Pozdrowienia
#2016-08-02 04:53:06 

Paździoch

Użytkownik

Cześć a co to za spostrzeżenia mają być, płacisz dostajesz auto, jeździsz i oddajesz, filozofii w tym nie ma. Wiem, że warto wziąć pod uwagę wynajem samochodów Opalenica w tej miejscowości wypożyczalnia dysponuje dobrymi modelami samochodów. Ceny są w zasadzie jak wszędzie, chociaż nie, troszkę niższe. Auta są różne do wyboru, dlatego moim zdaniem warto.

#2016-08-02 05:25:23 

44Monia44

Użytkownik

Dzień dobry mężczyźni. Ja kiedyś też szukałam. U mnie sprawdziła się w stu procentach firma, która oferowała wynajem aut Poznań, tam musiałam się udać na plac by wybrać auto i dogadać szczegóły. Generalnie nie ma w tym filozofii jak to kolega powiedział jedyne, co musisz mieć to skończone 21 lat i przez rok czasu musisz mieć prawko. U mnie nie było problemu, bo prawko miałam od 5 lat, więc problemów mi żadnych nie robili.

#2016-08-02 08:03:18 

Siekiera

Użytkownik

Hej. Ja podzielę się własnym doświadczeniem. Wynajmowałem busy w Poznaniu, był taki okres, że nie miałem innego wyjścia. Firma wypozyczalnia-borexpo.pl wynajmowała wówczas takie pojazdy. Było tanio i dobrze. Jeśli chodzi o wynajem dostawczych to musisz mieć ukończone bodajże 25 lat, jeśli się nie mylę. Żeby to doświadczenie było większe. Cenowo byłem zadowolony, bo spodziewałem się wówczas, że ceny powinny być dużo wyższe, ale mnie tutaj miło zaskoczyli. Sprawy formalnościowe przebiegły szybko. Moim zdaniem nie ma co się obawiać, tylko wynajmować, jak jest oczywiście taka potrzeba. Pozdrowienia.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015