#2016-08-05 02:58:06 

GrymazONA

Użytkownik

Tak jak w temacie. Mam bardzo jednolitą kolorystycznie kuchnię . Gównie czerń i biel trochę szarości. Chciałabym ją jakoś ożywić dodając mocniejsze kolorystycznie akcenty. I tutaj pojawił się pomysł na fototapetę, ale to jest dosyć drogi biznes. Może znacie jakiś nie zbyt drogi sklep?
#2016-08-05 04:25:27 

44Monia44

Użytkownik

Jasne, sprawdź tutaj Fototapetka .eu. Ja tutaj robię naprawdę dużo zamówień jako, ze właśnie pracuję w wykończeniówce. To znaczy jestem architektem wnętrz. I zawsze mi się udaje dobrać coś do stylu i oczekiwań inwestora. takie kolorowe akcentu w czarno białym środowisku to doskonały pomysł.
#2016-08-05 04:57:32 

GrubaEla

Użytkownik

Kupowałam u nich szkło do kuchni. Mozę pomyślałaby o czymś takim? Można dać je nad blat, wygląda genialnie. Teraz takie wzory sa bardzo modne. No i nowoczesne połączenie czerni z bielą z niewielkim kolorowym akcentem. to jest po prostu genialne.
#2016-08-05 06:43:52 

(S)Prężyna

Użytkownik

Polecam ci takie wzory fototapetka.eu/fototapeta-77-Most.html . Według mnie sa bezładne. przede wszystkim optycznie powiększają przestrzeń i są bardzo relaksujące. Oczywiście wybierzesz co zechcesz, ale taki wzór to jest rarytas. na pewno nikt z twoich znajomych nie ma podobnego.
#2016-08-05 07:55:02 

Brodacz

Użytkownik

Bardzo dobra fototapeta. Chyba też taką wezme. ciekawe, ze maja takie niskie ceny. Około 100 złotych top rzeczywiście niedużo. Myślę, ze to dlatego, ze sprzedają bardzo dużo i stać ich na naliczanie niskich marz. Bo jakościowo nie odstają od konkurencji.
#2016-08-05 08:30:10 

Rosomak

Użytkownik

Jestem architektem wnętrz i bardzo często korzystam z usług tego sklepu. Właśnie ze względu na cenę Moi klienci często zamawiają nadruki na szkle. bo z jednej strony to jest bardzo modne, a z drugiej naprawdę dobrze wygląda jeśli chodzi o takie nowoczesne wnętrza. Generalnie polecam ten sklep nie zamieniłbym go na żaden inny.
#2016-08-05 11:00:54 

Bandyta

Użytkownik

Daj se spokój. Fototapetę będziesz kładła, to jest strasznie kiczowate. Nie wiem chyba trzeba nie mieć gustu, żeby takie coś dać na ścianę. Fe
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015