#2016-08-09 02:51:07 

44Monia44

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Chciałabym się was zapytać, co sądzicie o nowoczesnym budownictwie. Mnie urzekło od razu. Problem powstał jednak podczas wybierania ogrodzenia, dlatego w związku z tym zakładam temat. Chcialabym się dowiedzieć jakie ogrodzenie najlepiej pasuje do budynków nowoczesnych. Ja zupełnie straciłam koncepcję w tym temacie.
#2016-08-09 03:18:26 

Destylowana

Użytkownik

Witaj. Moim zdaniem powinnaś przejrzeć sobie Internet a konkretniej zdjęcia płotów i zobaczyć, który ci wpadnie w oko. Raczej płot zestawiony z budynkiem nie jest jakość specjalnie spójny więc nie trzeba go jakoś utrzymywać w jednej koncepcji. Takie jest moje zdanie. Ja bym się nad tym tak bardzo nie rozckliwiała. Płot ma głównie zabezpieczyć teren, a nie jakoś tam bić po oczach. Pozdrowienia.
#2016-08-09 03:53:08 

Rosomak

Użytkownik

Witajcie dziewczynki. Ja ostatnio montowałem u siebie ocynkowane ogrodzenie panelowe. I chyba właśnie takie bym polecił do nowoczesnych budynków. Wygląda to schludnie i ładnie, nowocześnie, a przy tym tak prosto. Uważam, że do twojego nowoczesnego zachwytu nad budownictwem taki płot będzie idealnie pasował.
#2016-08-09 06:12:54 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Ja tego nie rozumiem. Moim zdaniem powinnaś zgłosić się do producenta systemów ogrodzeniowych tam przedstawiciele powinni ci udostępnić oferty i którąś na pewno dobierzesz do domu. To ma się tobie przede wszystkim podobać a nie innym.
#2016-08-09 07:51:33 

Limuzyn

Użytkownik

Cześć. Ja w sumie uważam tak samo jak poprzednik. Zgłoś się do dobrej firmy ogrodzeniowej np. Drumar, zobacz jaką ofertę ci zaproponują, przejrzyj ich katalogi a na pewno dopasujesz odpowiedni płot do swojej posesji. Nic łatwiejszego. Pozdrowienia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015