#2016-08-16 00:11:41 

Siekiera

Użytkownik

Właśnie urządzam pokój dla mojego synka i szukam ciekawych inspiracji na oświetlenie do pokoiku dziecięcego. Syn ma 5 lat, więc wciąż jest mały, ale za chwile pójdzie do szkoły, więc od razu chcę przygotowac mu miejsce do nauki. ?Czekam na pomysły i propozycje:)
#2016-08-16 01:53:05 

Zakręcona

Użytkownik

Pierwsze od czego bym zaczęła to nie samo oświetlenie, a właczniki swiatla. Polecałaby wybrać coś nowoczesnego, co daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w pokoju i sterowania kilkoma punktami oświetleniowymi przez jeden włącznik. Ciekawe właczniki elektroniczne, dotykowe znajdziesz w ofercie firmy Livolo Polska, łatwo znajdziesz też innych producentów tego typu produktów, ale wiem, że włączniki ze wspomnianej firmy są naprawde niezawodne no i atrakcyjnie pod wzgledem wyglądu.
#2016-08-16 03:55:05 

Paździoch

Użytkownik

Jak myslisz o oświetleniu na biurko to na tej stronie tomix.pl/c/pl/30_152/5/1/0/long/lampy+biurkowe.html znajdziesz tego całe mnóstwo. Moim zdaniem najlepsze są te lampki mocowane do blatu albo do ściany, bo wiadomo że małe dziecko jest nie uważne i zwykłą lampkę może przypadkowo zrzucić z biurka i ją potłuc, ale każdy ma swój gust i własne zapatrywania na ten temat.
#2016-08-16 04:09:27 

Brodacz

Użytkownik

No to ja jeszcze tylko wspomnę o żarówkach takich ja te modele tomix.pl/33/oswietlenie+LEDlumen. Trwałe, jasno świecące, w dużym wyborze gwintów pasujących do wielu różnych oprawek. Warto zaopatrzyć się w jakieś markowe żarówki, bo później nie ma problemu z ich ciągłą wymianą, a te nie przepala się tak łątwo nawet wtedy, gdy Twoje dziecko będzie bawiło się światłem.
#2016-08-16 05:34:19 

Destylowana

Użytkownik

Podstawa to oświetlenie centralne, możesz wybrać albo żyrandol, albo coś bardziej nowoczesnego, jakiś plafon lub halogen. Dodatek to oświetlenie na biurko. W tym przypadku sprawdzi się albo lampka, albo kinkiet. Warto też zainstalowac kinkiet przy łóżku, tak by synek miał dobre światło, gdy będzie cos czytal w łóżku.
#2016-08-16 08:33:59 

Siekiera

Użytkownik

Co prawda liczyłem na troszkę inne odpowiedzi, ale dyskusja poszła w inna stronę. Mimo wszystko dzięki za porady. Jeśli chodzi o te żarówki to faktycznie musze je sprawdzić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015