#2016-08-21 22:53:13 

Groszka

Użytkownik

cześć cześć poradźcie!! mam dość spory ogród a na nim mnóstwo roślin. Koszeniem zazwyczaj zajmował się syn i zawsze wszystko świetnie było wykoszone, ale od kiedy mi wyjechał na studia i sama się tym zajęłam nie mogę dojść do ładu, bo trawa strasznie zawarta rośliny, a ja nie wiem jak wykosić ją wokół! Od syna nic nie wyciągnęłam. Jak pozbyć się trawy wokół, może wystarczy kupno jakiejś innej kosiarki?? Macie patenty poradźcie!
#2016-08-22 01:39:10 

MajaAndGucio

Użytkownik

może kosił nożyczkami :)
#2016-08-22 03:48:47 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

mistrz kosiarki nam się ujawnił tak operował sprzętem że udawało mu się wykosić nawet trawę przy pniu. A tak serio to pewnie podcinał ręcznie, innej opcji nie widzę.
#2016-08-22 05:21:06 

Sekret

Użytkownik

jeśli potrzebuje pani sprzętu do koszenia takich rzeczy jak trawa przy klombach pniach czy sadzonkach to polecam kupno wykaszarki która dosięgnie taką trawę i bez problemu ją usunie. Jeśli mógłbym polecić i podpowiedzieć czego powinna pani szukać w sklepie to będzie to kosa spalinowa Husqvarna do podcinania tego typu trawy. Posiadam, jestem zadowolony z kupna, bo nie muszę już kombinować jak pozbyć się trawy przy pniu. Sprzęt jest lekki i poręczny, więc nie powinno być problemu z koszeniem.
#2016-08-22 06:53:51 

Jarmarek

Użytkownik

wykaszarki są obecnie bardzo modne, bo to wdzięczne sprzęty. Chodzą w miarę cicho, dobrze leżą w dłoni. A jeśli zależy ci na tym, by wszędzie było równo, to polecam kupno kosy spalinowej. Będzie służyła jako uzupełnienie koszenia.
#2016-08-22 08:51:02 

(S)Prężyna

Użytkownik

też mogę polecić kosę spalinową są bardzo wygodne. Ja podcinam nią trawnik, który wrasta w ścieżkę, tak żeby rosła równo. Zobaczysz, jak raz użyjesz to będziesz chciała kosić przez cały czas :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015