#2016-08-29 07:18:28 

44Monia44

Użytkownik

Cześć Wam! Chcę wyjechać gdzieś i w końcu wypocząć. Mam jednak pewien dylemat. Otóż.. nie wiem gdzie jechać. Miałam ze znajomymi jechać za granicę, ale w końcu zostałam sama jak palec i nie wiem na co się zdecydować. Możecie mi coś polecić dobrego? Gdzie w Polsce warto jechać?
#2016-08-29 07:36:10 

GrubaEla

Użytkownik

Jest pełno wartościowych miejsc w Polsce, gdzie można super wypocząć ;) Jak chcesz to wynajmij sobie miejsce na polu namiotowym w Ustroniu Morskim ;) Przejrzyj sobie ofertę tej strony internetowej. Mnie przekonała. Jadę za tydzień ze znajomymi tam i mam zamiar się świetnie bawić.
#2016-08-29 09:02:47 

LolaMola

Użytkownik

Wejdź sobie tutaj: ubenia.pl/ ;) Pod tym linkiem znajdziesz bardzo rozbudowaną ofertę z zakresu wynajęcia kempingu,pola namiotowego itp. nad morzem ;) Możesz tam tanio wynająć jakąś interesująca miejscówkę dla siebie ;) mam nadzieję, ze coś tego typu Cię zainteresuje ;) szczególnie, że mają tam bardzo tanio ;) nie korzystałam jeszcze ale przymierzam się do tego wyjazdu ;)
#2016-08-29 10:48:33 

Jarmarek

Użytkownik

Uwielbia spędzać czas w Ustroniu Morskim ;) mają tam niebywałą wręcz atmosferę i świetne perspektywy na odpoczynek, ale również sporo fajnych atrakcji. Byłem tam wielokrotnie ze swoimi znajomymi i rodziną. Za każdym razem było fenomalnenie. Także jak ktoś jeszcze nie był nad polskim morzem to niech zacznie od tego miejsca. Nie zawiedzie się, zapewniam.
#2016-08-29 11:44:27 

Destylowana

Użytkownik

Bardzo fajna ta stronka ubenia.pl ;) można faktycznie tam tanio wynająć pole namiotowe ;) chyba skorzystam z okazji i coś zaarażnuję dla siebie i znajomych.. bo już niedługo jesień i jak nie teraz to kiedy. Dzięki wielkie ;) Sama bym na tę stronę nie wpadła.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015