#2016-08-29 09:03:30 

Bandyta

Użytkownik

Witam wszystkich! Rozglądam się za meblami do pensjonatu, zalezy mi żeby były proste, niedrogie, estetyczne i z jednej linii. Jeśli byłoby to możliwe to żeby każdy pokój był wyposażony w meble z jednakowej linii. Do niektórych, droższych oczywiście zamierzam wstawić coś ekstra ale taka unifikacja wystroju jest dla mnei szalenie ważna. Kto mi pomoże?
#2016-08-29 11:21:48 

GrubaEla

Użytkownik

Pracuję w ośrodku pracowniczym dla jednej z większych spółek państwowych, niestety nie powiem jaka. Do hoteli na południu Polski zamawialiśmy tanie i bardzo fajne meble stąd - sigmameble.eu/13-meble-hotelowe. Wszystko zostało wykonane w terminie, dokładnie tak jak zamawialismy. Wykonanie oceniam bardzo dobrze, bo widać że elementy są bardzo dobrze spasowane, zrobione z wysokiej jakości materiałów. Szczerze polecam każdemu, pozdrawiam.
#2016-08-29 13:04:23 

44Monia44

Użytkownik

hejka! Czy meble do sklepu też tam dostanę? Skoro robią hotelowe to parę lad i półek chyba też wykonają nie?
#2016-08-29 15:54:14 

Rosomak

Użytkownik

Kupowałem tam meble sklepowe na wymiar i musze powiedzieć że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i poleciłem ich moim znajomym. Wykonanie nie pozostawia nic do życzenia, a ceny o wiele niższe niż u konkurencji. Tu link dla kolezanki: sigmameble.eu/38-meble-sklepowe. Mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam!
#2016-08-29 18:01:04 

LolaMola

Użytkownik

Znam tych fachowców i również polecam. Prowadzący przedsiębiorstwo SIGMA Jarosław Krempa to świetny profesjonalista który bardzo dba o zadowolenie klientów, ale też o terminowość i dokładność. Miałam okazję współpracować już kilka razy z nimi bo reprezentuję firmę która nieustannie modernizuje punkty sprzedaży. Zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik, nie pojawiały się zadne zgrzyty ani nic, naprawdę polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015