#2016-08-31 02:01:40 

GrubaEla

Użytkownik

Hejka, mam dosyć odważny plan przejęcia kilku kluczowych pracowników konkurencyjnej firmy, ale potrzebuję jakiegoś dobrego wabika oprócz lepszej pensji. Jak myslicie co mogłoby pomóc i zachęcić tych ludzi podobnie jak i innych wartościowych w branży do dołaczenia do firmy którą reprezentuje?
#2016-08-31 03:53:55 

Rosomak

Użytkownik

Przede wszystkim pieniadze bo o nie zawsze się rozchodzi. Kolejna rzecz która mnie by przekonała to profesjonalnie zorganizowane eventy. Mnie, podobnie jak kolegów z branży zupełnie nie interesują pakiety socjalne i jakieś ubezpieczenia bo my to wszystko mamy. Nawet wolę prywatnie sobie cos dostosowacnizbrac gotowca robionego przez pracodawcę. Ale imprezy to już inna sprawa. Każdy je lubi, szczególnie firmowe bo ludzie lubią wyrywac się z domu a jest to swietny pretekst.
#2016-08-31 04:03:47 

GrubaEla

Użytkownik

Możesz polecić jakąś firmę?
#2016-08-31 07:01:39 

Rosomak

Użytkownik

Pewnie, dla mnie niezapomnianą imprezę integracyjną zorganizowali ŁukanowscyEvents Partners. Firma po prostu świetna, która stanęła na wysokości zadania w 100% i stworzyła jakiś magiczny klimat. Wszyscy się bardzo wyluzowali, zawarli znajomości podtrzymywane również poza pracą. A co najważniejsze to agencja z tego słynie, nie była to jednorazowa sztuka. Wystarczy poczytać o nich w necie. Pozdrawiam.
#2016-08-31 09:41:35 

44Monia44

Użytkownik

Kilka razy miałam przyjemność brać udział w ich imprezach i zawsze wracałam zadowolona :). Pod względem organizacyjnym na pewno odstawiaja konkurencje daleko w tyle. Niczego nie brakowało, polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015