#2016-09-02 06:16:32 

44Monia44

Użytkownik

Witam. Mój tato pije. Pije odkąd tylko pamiętam. Pierwsze chyba moje wspomnienie z dzieciństwa to nawet widok pijanego ojca. No nic się nie da zrobić, ale taka prawda. Przykro si erobi tylko i nic więcej. Ale tak sobie myślę, że nadszedł wreszcie czas, żeby z tym coś zrobić. To nic, że starzy jesteśmy już, ale chociaż niech tą starość już sobie ojciec godnie przeżyje i bez tego alkoholu. Niech sobie lepiej coś słodkiego albo do jedzenia kupi, a nie w ten alkohol wszystko pakuje. Znalazłam prywatny ośrodek leczenia uzależnień na stronie leczenie.osrodekoaza.pl i tam właśnie bym chciała, żeby się odbyło jego leczenie. Słyszeliście kiedyś o tym miejscu?
#2016-09-02 09:07:50 

Bandyta

Użytkownik

Ja słyszałem, że to jest obecnie jedno z najlepszych miejsc do leczenia alkoholizmu. Znajoma właśnie z pracy mi opowiadała, że miała taki problem z mężem i właśnie tam jej się udało go wysłać, żeby wyleczyć go z alkoholizmu. I to całkowicie. Teraz już nawet nie patrzy na alkohol i go nie ciągnie do tego, więc jednak się udało wszystko tam załatwić tak, żeby to zainteresowanie alkoholem jednak zdusić.
#2016-09-02 10:42:28 

44Monia44

Użytkownik

Czyli jest jednak nadzieja, że i w tym przypadku wszystko się. No nic, dziękuję Ci w takim razie za Twoje zdanie i mam nadzieję, że uda mi się jeszcze ojca przekonać do tego, żeby podjął leczenie, bo to naprawdę jest uparta kreatura.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015