#2016-09-05 02:59:55 

Bandyta

Użytkownik

Cześć! Mam kilkumiesięczne dziecko, u którego stwierdzono atopowe zapalenie skóry. kosmetyki dla tych dzieci są strasznie drogie, a lekarz upiera się, że musze takie stosować – czy nie ma rzeczywiście innych tańszych rozwiązań?
#2016-09-05 04:47:05 

44Monia44

Użytkownik

Cześć, oczywiście że są – nie dajmy się zwariować. Produkty od Białego Jelenia są dobre dla dzieci z atopowym, przynajmniej w przyoadku mojej córki sprawdzają się idealnie i nie muszę kupować kosmetyków za fortunę. Sprawdź – może też się uda. Ja z kolei mam problem z dzieckiem, które często choruje na infekcje górnych dróg oddechowych. Córcia jest mała i mam problem ze zmierzeniem jej temperatury termometrem rtęciowym, ale boje się tych bezdotykowych, że dają niewiarygodne pomiary. I mało tego są strasznie drogie.Co o tym myślicie?
#2016-09-05 04:57:23 

Destylowana

Użytkownik

też się tego bałam, ale osobiście sprawdziłam pomiary po zakupie bezdotykowego termometru w cenie bardzo przystępnej dla każdej kieszeni i nie było żadnych różnic. A w przypadku dzieci szybkość pomiaru jest nieporównywalna i w ogóle możliwa – dlatego polecam. Jeśli dziecko ma często takie infekcje dróg oddechowych najlepiej, żebyś się już odpowiednio przygotowała, dlatego polecam zakup inhalatora. Posiadanie tego sprzętu na własność jest bardzo wygodne, a lekarze zalecają jego stosowanie. Cena dziecięcego inhalatora też nie jest powalająca, a dziecko ma szanse na normalne leczenie w domu. zajrzyj sobie chociażby na stronę sklepu medycznego abamedica24.pl i tam zobaczysz sobie jakie sa to kwoty :-)
#2016-09-05 06:48:53 

44Monia44

Użytkownik

Dziękuję za informacje i za dobre rady z pewnością sprawdzę. A czy na stronie tego sklepu kupę pieluchomajtki dla osob dorosłych?
#2016-09-05 08:51:48 

Destylowana

Użytkownik

Myślę, że tak – chyba widziałam tam możliwość zakupu wkładek urologicznych, pieluchomajtek dla kobiet i mężczyzn oraz innych produktów związanych z problemem nietrzymania moczu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015