#2016-09-14 03:22:14 

Bandyta

Użytkownik

Kupiłem dom na wsi i przymierzam się do jego remontu. Będę zmieniał dach, zakładał ogrzewanie, robił elewacje, podłogi itd. Przy okazji musze wymienić okna, a te mają niestety niestandardowe wymiary i tak się zastanawiam czy lepiej częściowo zamurowac otwory okienne czy jednak kupić okna na wymiar. Wiecie ile zrobienie takich okien może kosztować?
#2016-09-14 03:57:38 

Paździoch

Użytkownik

To zalezy u kogo kupujesz i czy okna mają nietypowy kształt. Jeśli to są typowe okna tylko w niestandardowych rozmiarach to kozt ich wykonania nie będzie tak duży jak myślisz. Możesz skontaktować się chociazżby z tym producentem producentokien.eu/ i on Ci poda orientacyjną wycenę wykonania takich okien. Ogólnie jak będziesz chciał kupić okna plastikowe w Szczecinie to warto to zrobić własnie we wspomnianej firmie. Mają dobre ceny, a ich okna sa naprawdę porządnie wykonane i bardzo trwałe.
#2016-09-14 06:25:06 

Zakręcona

Użytkownik

Ja na Twoim miejscu postawiłabym na standardowe okna. Raz nie będziesz czekał zbyt długo na ich montaż. Dwa będzie znacznie taniej. Poza tym dom z jednakowymi oknami lepiej wygląda niż taki gdzie jedno okno jest większe, a drugie mniejsze.
#2016-09-14 07:19:59 

Paździoch

Użytkownik

Znalazłem jeszcze coś producentokien.eu/okna-na-wymiar/ . Na tej stronie masz opis, jakie okna mozna zrobic na wymiar i ogólnie jak wygląda cała procedura zwiazana z ich zamawianiem, produkcja i sprzedażą. Może do czegos Ci się to przyda.
#2016-09-14 09:23:57 

Bandyta

Użytkownik

Z tego co piszesz wynika, że te okna na wymiar to nie jest jakiś przesadnie wysoki koszt. Podzwonię i się dowiem szczegółów, jak będzie tak, jak piszesz to nie będę robił sobie problemu z zamurowywaniem części okien. Co do czasu oczekiwnia, to akurat przy tak dużym remoncie specjalnie mi się nie spieszy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015