#2016-09-15 23:12:14 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Witam. Jestem właścicielem hotelu. Od jakiegoś czasu wiedzie nam się bardzo dobrze i z tym jest związana taka sprawa, że chcemy rozwijać się jeszcze dalej, żeby po prostu szło nam jeszcze le-piej. Problem tylko trochę w tym, że już nie mamy pojęcia w co inwestować dalej. Byliśmy trochę u konkurencji, ale w sumie tam nic ciekawego nie ma.
#2016-09-16 00:22:38 

Zakręcona

Użytkownik

No tak to już bywa, że po jakimś czasie naprawdę trudno jest zadowolić gości w hotelu, jak się nie ma czego wymyślić. Basen, sauna i spa to zostaje już do dyspozycji tylko najbardziej prestiżo-wych hoteli i ogólnie rzecz biorąc to trudno jest to w jakiś sposób przebić
#2016-09-16 03:15:56 

Siekiera

Użytkownik

A moim zdaniem wcale nie aż tak trudno. Ja bardzo sobie cenię sejfy hotelowe i jak jadę do jakiegoś hotelu, gdzie takie sejfu nie ma, to jest mi po prostu bardzo przykro, bo jednak jak jeżdżę to biorę ze sobą kilka rzeczy, który bym chciał jakoś w miarę bezpieczniej schować. A jak nie mogę to trochę klapa
#2016-09-16 06:05:55 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Sejfów w pokojach akurat nie mamy, ale rzeczywiście jest to pomysł godny rozważenia. W takim razie będę musiał tym po prostu pomyśleć i sprawdzić czy w moim hotelu będą jeszcze warunki na to, żeby te sejfy zamontować
#2016-09-16 08:18:08 

Siekiera

Użytkownik

Dużo to nie wymaga, a moim zdaniem warto. Część klientów na pewno doceni, że dajecie im taką możliwość, jak przyjeżdżają w gości i boją się zostawić coś na wierzchu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015