#2016-09-30 03:03:35 

Limuzyn

Użytkownik

Spojrzałem ostatnio na artykuły reklamowe, jakei można zamówić opisując swoim logiem i przyznam szczerze, że zwariowałem. Kiedyś były dostępne dla klientów długopisu, a jak się dostało kubek to już był szczyt radości. Teraz jest mnóstwo elektroniki. Chciałem zapytać w jakich rejonach produktowych się poruszacie w grupie elektroniki.
#2016-09-30 04:34:36 

Brodacz

Użytkownik

HEhehe, czyli jednym slowiem dawno niczego nie dostałeś od swojego kontrahenta, ani też nie miałeś okazji zamawiać. No faktycznie teraz to listy katalogowe są długie, bo i asortyment staniał na tyle, że można go oferować hurtowym klientom w dobrej cenie. Nie bez znacznia jest też fakt, że większość rzeczy powstaje w Chinach.
#2016-09-30 05:38:57 

Groszka

Użytkownik

Ja bezwzględnie opieram się na pamięciach masowych. Wiem, ze jest bardzo dużo różnego rodzaju gadżetów, ale ten zawsze był, jest i będzie lubiany. Nie ma się co dziwić po prostu się przydaje. Z innymi to różnie bywa. Ja też używam pamięci, które z mojej firmy wychodzą jako prezenty, bo są najwyższej jakosci.
#2016-09-30 06:00:19 

Limuzyn

Użytkownik

No nie było mnie dosc długo na tym rynku, bo i potrzeby nie miałem, ale teraz, gdy walka o klienta idzie szeroko, to trzeba ofertę nieco wzbogacic :)
#2016-09-30 06:28:13 

LolaMola

Użytkownik

Hehehe, jeśli mogę coś doradzic to zapoznaj się z ta ofertą fabrykagadzetow.com.pl/pl/c/Elektronika/65 jest najlepsza z jaka miałam do czynienia, a kupuje tych wszystkich urządzeń hurtowe ilości, tak to u nas schodzi. Mają najlepsze ceny na rynku i jakość jest odpowiednia.
#2016-09-30 07:05:07 

DoWdowca

Użytkownik

Potwierdzam, że warto kupować we wspomnianej firmie. Przykładają dużą wagę do szczegółów, które w przypadku firmowego logo mają ogromne znaczenie. Miałam już do czynienia z innymi i zawsze jakies problemy były z dobrym oznaczeniem. A tutaj nic, wszystko tak jak powinno być.
#2016-09-30 07:46:45 

Jarmarek

Użytkownik

Firmy nie dają o sobie zapomnieć, niedługo to człowiek pójdzie spac w pościeli, która jest logo dostawcy oznaczona :)
#2016-09-30 08:23:46 

LolaMola

Użytkownik

Ja nie mam nic przeciwko. Już piję z ceramicznych kubków, jadam na talerzach, i używam sztućców firmowych, więc mi to wcale nie przeszkadza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015