#2016-11-04 05:55:50 

GrymazONA

Użytkownik

Wkrótce będę przeprowadzać się do nowego mieszkania. Mam kilka dobrych mebli – chcę zabrać ze sobą stolik, szafkę, biurko, a do tego kartony z naczyniami, książkami, ubraniami, całe istotne wyposażenie. Jest tego na tyle dużo, że do osobówki się za nic nie zmieszczę, a i jeżdżenie po kilkanaście razy raczej odpada… przeprowadzam się na obrzeża miasta. I zastanawiam się co robić. wypożyczyć jakieś duże auto czy szukać firmy przeprowadzkowej?
#2016-11-04 07:28:32 

(S)Prężyna

Użytkownik

byłam w podobnej sytuacji i zdecydowałam się na sprawdzoną tanią wypożyczalnię aut wypożyczyli mi… auto dostawcze;) spokojnie zapakowałam się ze wszystkim co miałam i w drogę. Tak jest naprawdę wygodniej. I ekonomiczniej. Ja przenosiłam się do innego miasta, ale i tak opłacał mi się bardziej wynajem, niż jakaś inna firma – tym bardziej, że tych rzeczy jednak AŻ tak dużo nie było;)
#2016-11-04 09:54:59 

Odysseusz

Użytkownik

mi wypożyczalnia samochodów dostawczych skutecznie pomaga w celach biznesowych, ale myślę, że nada się też na przeprowadzkę. Możesz dopasować sobie jakie auto chcesz i nie przepłacisz za usługę, a wynajem to kwestia chwili…
#2016-11-04 10:35:27 

Brodacz

Użytkownik

jak ja się przeprowadzałem to wystarczyło spakować się w plecak i dwie walizki:D ale za pewien czas znowu mnie to czeka, tym razem ze swoją dziewczyną. W tym przypadku wynajem to genialny pomysł. Choć nie wiem czy zamiast auta dostawczego nie skombinować tira.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015