#2016-11-08 21:24:15 

Sekret

Użytkownik

Wybieram się do jakiegos coacha. Ale poki co to utklnalem bo nei wiem kogo wybrac tych firm jest sporo a jednak musze wybrac tylko jedna osobe. Wiec nie mam wyjscia… ;/ tylko porównywać itd. Chce co neico zmienic w zyciu i tyle. Kogo polecacie na life coaching w Poznaniu?
#2016-11-08 23:44:21 

Odysseusz

Użytkownik

Niektórzy maja ze sa coachami ogolnie ale to jednak troche malo wiedzy by komus ,,pomagac” w powaznych sytuacjach. Bo co niektórzy to maja takie zakrety ze po prostu Glowa peka. Ja nigdy tego nei doświadczyłam ale niektóre historie do mnie docieraly i jednak wiem, ze jak ktos ma niepoukładane myslenei to tak tez wyglada jego zycie.
#2016-11-09 00:49:14 

Jarmarek

Użytkownik

Wlasnie ja miałem taki śmietnik kompletne szambo zanim poszedłem do coacha. No i potem zoruzmialem dlaczego pewne rzeczy robie itd. Ale fajne to było ze nie byłem krytykowany ze nikt nie chciał żebym się zmienial itd. To dalo mi duza sile : )
#2016-11-09 03:27:27 

Brodacz

Użytkownik

Teraz w Poznaniu niezwykle popularny staje się life coaching Poznań to na pewno miasto w którym wiele dzieje się pod względem szkolen, coachingu ,mentoringu , rozwoju osobistego : ) dla mnie to jest dobra opcja bo ja co rusz biegam na szkolenia . Uwazam, ze wiedzy nigdy za wiele. Jak chcesz coacha to może ten? zobacz tu michallegowski.pl/ po prostu zobacz co ma napisane o tym life coachingu. Ja u niego byłem i wyszedlem zadowolony. : ) ale sprawdz czy ci tez pasuje.
#2016-11-09 05:25:49 

Sekret

Użytkownik

Ja nie wiem dokladnie czym jest life coaching ale znam glowne roznice miedzy coachingiem a life coachingiem. To na pewno . :P Tylko kompletnie nie mma pojecia która firme wybrac komu zaufac.
#2016-11-09 06:33:11 

Brodacz

Użytkownik

Dobra rade ci dam : nigdy nie wierz kobiecie :P jeśli nie chcesz zostac sam : P Cos w tym jest :P
#2016-11-09 07:59:53 

Sekret

Użytkownik

hehe fajne ;P Ale akurat dla mnie płec nie ma najmniejszego znaczenia. Po prrostu zalezy mi na specjaliście od tego i tyle ;P Ma wiedziec co robi i ja mam widziec tego efekty na tym mi najbardziej zalezy to na bank . :P
#2016-11-09 08:23:22 

(S)Prężyna

Użytkownik

Ja bylam raz u coacha. No ale na razie to starczy. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015