#2016-11-15 05:10:58 

LolaMola

Użytkownik

Dzień dobry. Mój ojciec ma dość duży hotel z restauracją na parterze i podejrzewam, że ten lokal będzie przypisany mi, gdy ojciec że tak powiem, skończy karierę. Chciałabym już się do tego przygotować więc zaproponowałam mu, że będę stawiać pierwsze kroki w działalności i będę mu pomagać póki co. Zgodził się, i teraz czeka na moje pomysły. Tylko ja nie mam żadnych pomysłów. A Wy?
#2016-11-15 05:29:41 

Groszka

Użytkownik

Może zrób jakiś fajne wydarzenie, aby goście mogli Cię poznać, oczywiście od tej dobrej strony. Wiadomo, że nawet jeśli hotel ma super standard, a właściciele są na przykład niemili, to goście będą woleli zatrzymać się w innym hotelu.
#2016-11-15 07:03:54 

GrubaEla

Użytkownik

Moja koleżanka też zajmuje się kreowaniem marketingu branży HoReCa i twierdzi, że tu trzeba doświadczeia po prostu. Nabierzesz wprawy i będzie Ci lżej. A co możesz teraz zrobić, to kreuj wizerunek swojego hotelu w internecie.
#2016-11-15 07:30:45 

44Monia44

Użytkownik

A ja uważam, że hotel marketing (F9) to nie jest taka prosta sprawa. Trzeba zasięgnąć pomocy u profesjonalistów, którzy będą koordynować działania podejmowane w internecie, będą generalnie zajmować się promocją Twojego lokalu, tworzeniem strony internetowej lokalu gastronomicznego jak i samego hotelu. To jest niezbędne, żeby inni ludzie dowiedzieli się o tym, że prowadzisz taki hotel i mieli szansę sprawdzić, co fajnego się tam dzieje. Rozumiesz.
#2016-11-15 09:09:38 

LolaMola

Użytkownik

Organizacja eventów to dość trafiony pomysł! Chętnie się tym zajmę.
#2016-11-15 11:47:00 

GrymazONA

Użytkownik

Wejdź na stronę internetową BiteMarketing – firmy, która zajmuje się pomocą dla właścicieli działalności gospodarczych. Przeczytasz o szeregach usług, które firma ma zaoferowania w celu poprawienia sprzedaży w Twojej restauracji, poprawy wizerunku wśród klientów i tak dalej. Korzystając z takiej pomocy na pewno kiedyś staniesz się upragnionym mistrzem w dziedzinie Horeca :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015