#2016-11-17 23:51:48 

Groszka

Użytkownik

Ostatnio szukam intensywnie pracy, gdyż firma, w której do niedawna pracowałam, zakończyła swoją działalność. Przeglądając oferty w necie, trafiłam na portal PracaTobie.pl. Czy znacie może ten portal, a jeśli tak, to czy okazał się on pomocny w znalezieniu przez Was wymarzonej pracy?
#2016-11-18 01:48:45 

Limuzyn

Użytkownik

Ja właśnie dzięki temu portalowi znalazłem prace. Może nie jest to jeszcze wymarzona robota, ale dzięki niej mam wreszcie stałe źródło dochodu i poczucie pewnej stabilizacji.
#2016-11-18 04:32:49 

Brodacz

Użytkownik

Ja również znam ten portal pracy wielkopolskie to region, w którym znalazłem dzięki niemu satysfakcjonujące mnie zatrudnienie. Osoby, które poszukują pracy i chcą zostać zauważone przez potencjalnych pracodawców, mogą na tym portalu również zamieścić swoje oferty. Ponadto znajduje się tam profesjonalny generator CV oraz listu motywacyjnego, więc osoby, które nie mają tych dokumentów lub chciałyby je napisac od nowa, mają taką możliwość.
#2016-11-18 06:21:21 

Limuzyn

Użytkownik

Ja miałem już dobre CV i list motywacyjny, więc z tego nie korzystałem. Przeglądałem tylko interesujące mnie i adekwatne do moich kwalifikacji oferty pracy Dolny Śląsk miał ich do zaoferowania całkiem sporo. Nowe oferty pojawiają się tam bardzo często, więc chcąc szybko znaleźć dla siebie coś odpowiedniego, warto być na bieżąco.
#2016-11-18 08:26:51 

Brodacz

Użytkownik

Podoba mi się też, że oferty podzielono na wiele różnych kategorii, np. Logistyka i Transport, Ubezpieczenia, Nieruchomości, Motoryzacja, a także Praca Dodatkowa oraz Wolontariat. Dzięki temu każdy może przeglądać tylko te kategorie, które go interesują.
#2016-11-18 09:04:23 

Groszka

Użytkownik

To dobrze, że macie pozytywne opinie na temat tego portalu. Ja własnie cały czas przeglądam oferty i aplikuje tam, gdzie uważam, że warto. Oby wreszcie udało mi się dostać porządną pracę, bo mam już dosyć siedzenia w domu. Przydałby mi się też zastrzyk gotówki, żebym mogła kupić sobie parę ładnych rzeczy. ;)
#2016-11-18 10:56:19 

Brodacz

Użytkownik

No to powodzenia. Gdyby nie było odzewu ze strony pracodawców, to zawsze też możesz zamieścić swoje ogłoszenie jako osoba poszukująca pracy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015