#2017-01-10 17:30:33 

Zakręcona

Użytkownik

Dzień dobry, były mąż do niedawna regularnie płacił alimenty na dwie córki, ale teraz ma nowa partnerke i dziecko w drodze i przestał przysyłać pieniądze, wogóle jest nieosiągalny, mówi ze stracił prace i ze w ogóle nie ma kasy itp. chyciaabym go sprawdzić, znacie jakieś dobre i niedrogie agencje detektywistyczne, bo widzę że on cos kombinuje i miga się?
#2017-01-10 20:10:02 

GrubaEla

Użytkownik

no a nie chcesz pójśc do sądu żeby rozstrzygnął czy twój były rzeczywiście się miga, sąd wszystko sprawdzi i jak on oszukuje to przysoli mu alimenty ze się z rozumem nie połapie
#2017-01-10 21:56:32 

Zakręcona

Użytkownik

no niby tak, ale wiesz jak to jest, sądy maja dużo spraw, trzeba długo czekać a jak eks się dowie to już na pewno coś takiego wykombinuje że nawet sąd nie pomoże, ja już swoje wiem, weięc póki co to lepiej go sprawdzic i zgromadzic dowody.
#2017-01-11 00:42:37 

Jarmarek

Użytkownik

o jejku ale ostro jedziesz, może rzeczywiście chłopina stracił prace a tu stara rodzina i nowa rodzina i skąd na to wszystko kase brac, przeciez jak sama mówisz przedtm było ok.
#2017-01-11 03:01:27 

Bandyta

Użytkownik

niby jestem facet i powinienem trzymac z facetami, ale nawet jak koleś ma nowa rodzine, to co biedne dziewczynki są temu winne, przeciez ojcem nie przestał być, czyz nie? Każdy musi ponosic konsekwenje swoich czynów. A pani radzę zajrzeć na stronę http://www.detektywipl.pl/ i przejrzec ofertę profesjonalnej agencji detektywistycznej Detektywi pl, na pewno detektywi z agencji zbadaja eks i zgromadzą rzetelne i pewne informacje o nim.
#2017-01-11 04:38:34 

Groszka

Użytkownik

absolutnir się zgadzam, koniecznie sprawdź eksia, niech płaci na dzieci, co one biedne winne. A ta agencja detektywistyczna jest rzeczywiście godna polecenia, pracuja tam sprawdzeni detektywi, którzy do każdej sprawy podchodza z wielkim zaangażowaniem, możesz być pewna sukcesu.
#2017-01-11 06:45:15 

Odysseusz

Użytkownik

Ja też korzystałem z ich usług i bardzo mi pomogli w sprawdzeniu mojej narzeczonej, która mnie zdradzała, gdyby nie detektywi to byłbym rogaczem.
#2017-01-11 08:34:18 

Zakręcona

Użytkownik

bardzo wam dziekuję, zrobie jak mowiliście, na początku miałam opory, ale teraz to już jestem pewna ze tylko detektyw mi pomoże, do usłyszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015