#2017-05-23 22:12:56 

Zakręcona

Użytkownik

Chyba w życiu każdego przyjdzie ten moment, w którym będzie szukał pomocy na forum; dzisiaj padło na mnie. :) Witajcie! Pracuję w dość dobrze radzącej sobie na rynku firmie, która najwięcej wspólnego ma z turystyką. Jako jedna z osób odpowiedzialnych za promocję w Internecie, zostałam wyróżniona obowiązkiem znalezienia studia filmowego i omówienia sprawy przygotowania dobrego filmu promocyjnego. Najlepiej, żeby nie tylko zachęcał do skorzystania z naszych usług, ale też prezentował kilka okolicznych atrakcji. Studiów i agencji jest jednak tak dużo, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Czy znacie jakieś, na które można liczyć w takich sytuacjach?
#2017-05-24 00:16:42 

Rosomak

Użytkownik

Rzeczywiście powierzono Ci bardzo trudne zadanie. Tym bardziej że to właśnie wybór studia jest kluczowy. A jeśli ktoś nie ma doświadczenia w takiej współpracy, to tym bardziej pod górę. Moja propozycja: porozglądaj się w mediach społecznościowych. :)
#2017-05-24 02:32:18 

Zakręcona

Użytkownik

Dzięki wielkie!
#2017-05-24 04:39:36 

Paździoch

Użytkownik

Witajcie! Ja akurat mam jakieś tam doświadczenie w takich kontaktach. Jeśli zależy Ci, aby był to naprawdę dobry film promocyjny Warszawa to siedziba tego studia: http://woodpeckermp.pl/filmy-promocyjne/. Obejrzyj ich prace, to na pewno zrozumiesz, dlaczego ich polecam. Mają ogromne doświadczenie, współpracowali z wieloma liczącymi się firmami.
#2017-05-24 06:04:00 

Zakręcona

Użytkownik

Świetnie! Wygląda to lepiej niż dobrze. Postaram się skontaktować z nimi najszybciej jak to możliwe. Przełożeni będą wiedzieli, że sprawa w toku. :D Bardzo, bardzo Ci dziękuję!
#2017-05-24 07:56:46 

Paździoch

Użytkownik

Nie ma za co. Powodzenia życzę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015