#2017-10-04 02:58:41 

44Monia44

Użytkownik

Witam, w jaki sposób wybrać najlepsze naturalne kosmetyki dla bobasa. Z pierwszym dzieckiem przyznaję, że nie zwracałam uwagi na składy oliwek, pudrów itp, a w późniejszym czasie okazało się że córka cierpi na liczne alergie, lekarz tweirdzi że to są alergie nabyte przez kontakt z różnymi środkami chemicznymi. Teraz spodziewam się drugiego dziecka, dlatego chciałabym się poradzić w kwestii kosmetyków naturalnych, czy wszystkie są bezpieczne, czy na coć zwracać szczególną uwagę?
#2017-10-04 03:29:05 

LolaMola

Użytkownik

No właśnie, sporo się mówi o alergiach wsród dzieci, ale o ich przyczynach już nie. Ja swojemu dziecku serwowałam tylko produkty naturalne kupowane na spadomowe.pl i jak na razie jest ok.
#2017-10-04 04:26:20 

Odysseusz

Użytkownik

Ale czemu się dziwić jak w każdej oliwce dla dzieci kupowanej w drogeriach jest olej parafinowy... Normalne że kiedyś skutki jego stosowania od najmłodszych tak muszą się pokazać.
#2017-10-04 05:51:03 

DoWdowca

Użytkownik

Moim zdaniem ważne żeby naturalne kosmetyki dla dzieci były kupowane ze sprawdzonego źródła. Ja zamawiam przez internet na https://www.spadomowe.pl/dzieci-c-33.html przede wszystkim ze względu na renomę i ceny. Działają na rynku od wielu lat, a dzieki temu ze stawiaja na jakosczdązyli wyrobić sobie niezlamarke. Z chęcią podyskutuję bardziej szczegółowo o róznych specyfikach, napisz tylko co cie jeszcze interesuje.
#2017-10-04 08:02:00 

(S)Prężyna

Użytkownik

My tu gadugadu o dzieciach których skóra jest o wiele bardziej delikatna niż nasza a ja zauważyłam że uczulają mnie kredki do brwi. Naprawde dziwna sprawa ale po kilku godzinach zaczyna mnie piec i swedziec jakbym natarła papryczką chili. Miałyście podobne objawy?
#2017-10-04 09:44:22 

DoWdowca

Użytkownik

Kosmetyki dla dorosłych to w ogóle jest już tragedia. Od dawna stosuję naturalne kredki do brwi. Co prawda nie miałam takich objawów jak Ty, po prostu uznałam że zdrowiej dla oczu i twarzy bedzie kupić coś naturalnego. Już ze 3 lata stosuję to - https://www.spadomowe.pl/kredki-do-brwi-c-29_56_151.html i jestem bardzo zadowolona. Pewnie miałyście już takie historie że zwykle po roku trzeba bylo zmienić jakis fajny kosmetyk bo coś zaczynalosiedziac. Tak jak pisałam 3 lata i nic negatywnego nie zauważam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015