#2015-12-01 09:13:11 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Nie wiem, czy zakładam temat w dobrej kategori, ale potrzebuję znaleźć specjalistę a widziałem, że tu kilka razy osoby proponowały swoje usługi. Generalnie chodzi o tłumaczenie stron www . Założyliśmy z kumplami portal ( wszyscy jesteśmy dziennikarzami z różnych dziedzin) i chcemy zacząć działać i pisać też online. Mamy zamiar dotrzeć do czytelników poza granicą Polski też. W związku z tym potrzebuję kogoś do tłumaczenia na angielski i niemiecki, a może nawet francuski. Wszystko zależy, jak będzie się rozwijać.
#2015-12-01 11:52:26 

MajaAndGucio

Użytkownik

Może mogłabym Ci pomóc, ale musiałbyś określić dziedzinę. W sensie czy np. profesjonalne tłumaczenie ekonomiczne też Cię interesuje czy to w ogole nie taka branża?
#2015-12-01 13:03:38 

Paździoch

Użytkownik

Rozumiem, że Wy piszecie teksty a ta osoba ma je tłumaczyć, tak? Za ile kasy? Bo nie wiem czy w ogóle mi się opłaca.
#2015-12-01 14:19:11 

Wiat(K)rzycho

Użytkownik

Tak o ekonomii też piszemy, więc takie tłumaczenia by się na pewno przydały. A co do twojego pytania o pieniądze, to najpierw my musimy się dogadać a stawki ustalamy już bezpośrednio z osoba, która robiłaby dla nas tłumaczenia.
#2015-12-01 15:16:32 

Destylowana

Użytkownik

Wg mnie sensowniej byłoby skorzystać usług specjalistów, takich jak np. PWN. Bo, dajmy na to, takich tłumaczeń medycznych czy technicznych ci pierwszy z brzegu student nie ogarnie jak należy. Może policzy sobie mało, ale koniec końców i tak będziesz w plecy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015