#2015-12-11 07:30:31 

Sekret

Użytkownik

Znalezienie idealnej dla siebie drogi na przyszłość to temat, który aktualnie zajmuje mnie bez reszty. Myślę o wyborze właściwych studiów oraz jak najdokładniejszym przygotowaniem się do pracy w wybranym zawodzie. Zaciekawiły mnie ostatnio stanowiska w sądownictwie i laboratorium kryminalistyczne. Trafiłem nawet na interesującą stronę internetową, na której odnalazłem trochę detali wiążących się z zatrudnieniem w powyższym charakterze. Z chęcią poznam wszystkie komentarze osób, które wybrały taki zawód.
#2015-12-11 09:33:10 

(S)Prężyna

Użytkownik

Mnie aktualnie intryguje profesja biegłego sądowego z zakresu toksykologii, ponieważ podstawowym zadaniem takiego eksperta jest przeprowadzanie - na zlecenie np. policji - badania środków odurzających oraz substancji psychoaktywnych. Wprowadziłam właśnie w Google hasło badanie narkotyków i znalazłam informacje, że w zakres zadań takiego specjalisty wlicza się identyfikacja narkotyków, np. różnorakich płynów, a także ich analizy jakościowe razem z opiniowaniem. Warto przeczytać więcej na temat identyfikacji narkotyków projektowanych. Myślę, iż w Polsce potrzeba więcej profesjonalistów identyfikujących te substancje.
#2015-12-11 12:13:20 

LolaMola

Użytkownik

Ja chciałabym zajmować się w przyszłości czymś, co chociażby trochę by mnie fascynowało i dawałoby szansę na zadowalające zarobki. Ostatnio długo nad tym myślałam i wymyśliłam, iż interesującym rozwiązaniem będzie badanie narkotyków bądź przykładowo wnikliwe badanie dokumentów i materiałów gdzieś w sądzie. Na nieszczęście niewiele na ten temat można odszukać w Internecie. Wierzę, że chociażby na forum będzie ktoś, kto będzie mógł napisać nieco więcej w temacie pracy w sądownictwie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015